Strona www ze sklepem dla Monika Michalak

Czy strona dietetyka musi być zielona? Oczywiście, że nie! Przedstawiamy stronę dla dietetyk i trenerki personalnej Moniki Michalak, gdzie jako kolor przewodni wybrano marchewkowy pomarańcz : ) 

Monika jako elementy wyróżniający dla swojej marki wybrała marchewki, stąd na stronie również przejawia się ich motyw, a na przyciskach oraz wyróżnieniach został zastosowany kolor pomarańczowy.

Strona Moniki to z jednej strony jej wizytówka oraz blog, a z drugiej – sklep internetowy. Całość oparta jest oczywiście o WordPress, dla sklepu wykorzystano WooCommerce. Zaprojektowaliśmy dla Moniki indywidualną szatę graficzną, całość zaś została wdrożona w oparciu o motyw Divi. Nie zabrakło miejsca na feed z Instagrama, który był dla klientki bardzo istotną tutaj kwestią oraz miejsca na newsletter – wybór klientki padł na Mailchimpa, więc to jego przyszło nam tutaj wdrożyć. 

Pod sklep podpięliśmy m.in. darmową wtyczkę Przelewy24.pl, a także system do automatycznego wystawiania faktur. Na stronie zostało także podpięte Google Analytics, Google Search Console oraz piksel Facebooka.