Zasady współpracy

Zasady ogólne

Umowa i płatności

Przed przystąpieniem do prac obowiązuje podpisanie umowy. Zlecenia są w całości płatne z góry. Wystawiamy faktury VAT.

Termin realizacji

Termin realizacji zlecenia jest liczony od momentu otrzymania kompletu materiałów potrzebnych do realizacji projektu. Przesyłane zmiany do projektów wprowadzane są w terminie do 3 dni roboczych. Każda seria zmian wydłuża termin realizacji zlecenia.

Zgłaszanie zmian zmian

Zmiany powinny być zgłaszane w przeciągu 48h od momentu oddania projektu lub zakończenia określonego etapu prac. Nie przesłanie zmian w podanym terminie ani informacji zwrotnej z prośbą o przedłużenie terminu przesłania zmian, skutkuje akceptacją projektu.

Zmiany poza zakresem umowy

Zmiany wychodzące poza zakres umowy są dodatkowo płatne – 100zł za godzinę prac.

Logotypy

Czas realizacji

Projekt logo realizowany jest standardowo do 7 dni roboczych. Termin ten jest orientacyjny, dokładny zostanie podany na etapie wyceny.

Ilość projektów

Przygotowane zostają 4 propozycje logo.

Ilość zmian do projektu

Do wybranego projektu logo można wprowadzić 5 serii zmian. W każdej serii jest nielimitowana ilość poprawek. Dodatkowe serie zmian są doliczane do faktury zgodnie ze stawką 100zł za godzinę prac.

Materiały reklamowe i inne projekty graficzne

Czas realizacji

Projekty graficzne realizowany jest standardowo do 5 dni roboczych. Termin ten jest orientacyjny, dokładny zostanie podany na etapie wyceny.

Ilość projektów

Przygotowane zostają 2 propozycje.

Ilość zmian do projektu

Do wybranego projektu można wprowadzić 3 serie zmian. W każdej serii jest nielimitowana ilość poprawek. Dodatkowe serie zmian są doliczane do faktury zgodnie ze stawką 100zł za godzinę prac.

Strony www, sklepy, platformy kursowe (webdesign)

Czas realizacji

Standardowy termin realizacji projektów z kategorii web design to 20 dni roboczych. Termin ten jest orientacyjny, dokładny zostanie podany na etapie wyceny.

Wizualizacja witryny

Pierwszym etapem pracy nad stroną jest przygotowanie wizualizacji strony. Do projektu można wprowadzić 5 serii zmian. W każdej serii jest nielimitowana ilość poprawek. Dodatkowe serie zmian są doliczane do faktury zgodnie ze stawką 100zł za godzinę prac.

Wdrożenie pod CMS

Drugi etap prac to wdrożenie pod CMS. Na tym etapie można wprowadzić jeszcze drobne zmiany w obrębie wyglądu strony.

Wdrożenie zamówionych funkcjonalności

Trzeci etap to wdrożenie funkcjonalności, które były zawarte w umowie. Na tym etapie nie wdrażamy już poprawek graficznych – możliwe są one za dodatkową opłatą zgodnie ze stawką godzinową.

Wdrożenie standardowo oferowanych przez nas opcji

Standardowo oferowane przez nas opcje to: moduł seo (bez uzupełniania meta opisów i meta tytułów – za dodatkową opłatą jest możliwe również ich uzupełnienie), moduł cache, gzip, minifikacji js, css, html – to pod kątem prędkości ładowania, informacja o ciasteczka, checkboxy ze zgodami pod kątem RODO przy formularzach, podpięcie Google Analytics i Google Search Console, optymalizacja wagi oraz nazwa wgrywanych przez nas zdjęć.

Omówienie najważniejszych elementów witryny

Po zakończeniu prac GRATIS dostarczamy omówienie najważniejszych elementów strony / sklepu – np. jak dodawać wpisy, produkty, edytować elementy na stronie głównej, etc.