Blog

Jak zbudować własną markę. Podstawowe kroki

To co przekazujemy światu to podstawa. My sami jesteśmy nasza marka, która ma pokazywać nasze mocne strony i to co nas charakteryzuje. Ważne jest by osiągnąć silną markę, ponieważ tylko taka jest interesująca. Jak jednak stać się bardziej rozpoznawalnym? Jak także zbudować swoją władzę i postępować tak by osiągnąć sukces? Istnieje na to kilka sposobów!

czytaj więcej

Strona www czy profil w Social Mediach – co lepsze?

Każdy z nas korzysta z internetu na co dzień. Zarówno Facebook jak i profil na Google+ czy LinkedIn to powszechność. Dzisiaj jest wiele możliwości zaistnienia w sieci, a dostęp do internetu jest tak łatwy jak kupienie bułki w sklepie. Internet jest także idealnym miejsce do znalezienie potencjalnych klientów i prowadzenia naszego biznesu. Warto jednak zapoznać się zaletami oraz wadami serwisów internetowych oraz mediów społecznościowych. Oba te narzędzia mogą przynieść bardzo duże zyski.

czytaj więcej

Czy wizytówki nadal mają znaczenie?

We współczesnym świecie każda biznes jest związany z cyfryzacją – wszelkie konwersacje prowadzimy mailowo, przez Internet zawieramy kontrakty czy urządzamy wideokonferencję, nasze dokumenty to elektroniczna baza danych, a często wielu z nas pracuje typowo za biurkiem prze komputerem. Wizytówki wydają się być przy tym przeżytkiem, jednakże wbrew pozorom nie zastąpi się ich cyfrową wersją, przynajmniej w najbliższym czasie.

czytaj więcej

Modernizacja strony internetowej – czy warto?

Strona internetowa jest wizytówką, Twojej firmy, dlatego też powinna być ona prowadzona w taki sposób, by godnie reprezentowała Ciebie i Twoją firmę. Dobrze prowadzona witryna internetowa może być niesamowicie potężnym narzędziem marketingowym, które może mieć firma. Dlatego bardzo ważne jest by była często aktualizowana, aby dobrze działała. Skąd jednak wiadomo, że nasza strona internetowa wymaga uaktualnień lub warto nawet zastanowić się nad utworzeniem nowej witryny?

czytaj więcej
agencja reklamowa

tel. 694 082 362 / 791 494 197
biuro@13design.pl / sylwia@13design.pl